Witamy na stronie!
Witamy na stronie uczestników „Kursu Fotografii Cyfrowej - Urzędów 2017” zorganizowanego przez Ośrodek Kultury w Urzędowie. Kurs trwa od października do grudnia 2017. Skierowany jest do młodzieży i dorosłych, użytkowników dowolnego aparatu fotograficznego. Pomoże lepiej wykorzystać posiadany sprzęt i wykonywać bardziej świadomie, lepsze, ciekawsze zdjęcia. Obejmuje zajęcia teoretyczne, praktyczne, studyjne i plenerowe. Każdy uczestnik kursu może prezentować w naszej galerii swoje prace. Zalogowani uczestnicy mają dostęp do galerii umożliwiającej komentowanie fotografii, do shoutboxa i prywatnych wiadomości.
Ostatnie fotki:




























































Zgodnie z programem Kurs Fotografii Cyfrowej 2017  został zakończony.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za aktywny udział. Mam nadzieję, że kontakty będą dalej utrzymywane, a nasza wspólna pasja wciąż rozwijana.
Dlatego też strona KFC będzie nadal aktywna, można w dalszym ciągu zamieszczać na niej swoje nowe fotografie, pisać, oceniać, zadawać pytania.

Najbardziej aktywni i zaangażowani uczestnicy kursu uzyskali członkostwo Fotoklubu Kraśnik. Do pracy w Fotoklubie zapraszamy także pozostałych kursowiczów, którzy chcą kontynuować swoją przygodę z fotografią.

Więcej informacji po zalogowaniu
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło




Odwiedziny gości
Dziś:5
Wczoraj:14
W tym tygodniu:555
W tym miesiącu:1,133
W tym roku:16,463
Wszystkich:63,357
Ostatnio Widziani
· lech47 tygodni
· GabrysiaP121 tygodni
· MariuszG185 tygodni
· MariaT189 tygodni
· BogumilaL189 tygodni
· EdytaZ196 tygodni
· EwaG196 tygodni
· SylwiaA196 tygodni
· PawelB196 tygodni
· AnnaK197 tygodni


Zdjęcia prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.