Witamy na stronie!
Witamy na stronie uczestników „Kursu Fotografii Cyfrowej - Urzędów 2017” zorganizowanego przez Ośrodek Kultury w Urzędowie. Kurs trwa od października do grudnia 2017. Skierowany jest do młodzieży i dorosłych, użytkowników dowolnego aparatu fotograficznego. Pomoże lepiej wykorzystać posiadany sprzęt i wykonywać bardziej świadomie, lepsze, ciekawsze zdjęcia. Obejmuje zajęcia teoretyczne, praktyczne, studyjne i plenerowe. Każdy uczestnik kursu może prezentować w naszej galerii swoje prace. Zalogowani uczestnicy mają dostęp do galerii umożliwiającej komentowanie fotografii, do shoutboxa i prywatnych wiadomości.
Ostatnie fotki:
Zgodnie z programem Kurs Fotografii Cyfrowej 2017  został zakończony.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za aktywny udział. Mam nadzieję, że kontakty będą dalej utrzymywane, a nasza wspólna pasja wciąż rozwijana.
Dlatego też strona KFC będzie nadal aktywna, można w dalszym ciągu zamieszczać na niej swoje nowe fotografie, pisać, oceniać, zadawać pytania.

Najbardziej aktywni i zaangażowani uczestnicy kursu uzyskali członkostwo Fotoklubu Kraśnik. Do pracy w Fotoklubie zapraszamy także pozostałych kursowiczów, którzy chcą kontynuować swoją przygodę z fotografią.

Więcej informacji po zalogowaniu
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło
Odwiedziny gości
Dziś:4
Wczoraj:52
W tym tygodniu:343
W tym miesiącu:1,501
W tym roku:3,217
Wszystkich:128,327
Ostatnio Widziani
· lech117 tygodni
· GabrysiaP248 tygodni
· MariuszG312 tygodni
· MariaT315 tygodni
· BogumilaL316 tygodni
· EdytaZ322 tygodni
· EwaG323 tygodni
· SylwiaA323 tygodni
· PawelB323 tygodni
· AnnaK324 tygodni


Zdjęcia prezentowane na tych stronach chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.